میزبانی از کتاب به یزدی ها رسید

1398/11/21 12:34

موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی یزد خبر داد. در این نمایشگاه 11 میلیارد ریال بن یارانه خرید کتاب  دربین بازدید کنندگان توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، چهارصدونهمین نمایشگاه کتاب استانی و دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان یزد صبح روز (23 بهمن­ ماه) در محل دائمی نمایشگاه­ های این شهر افتتاح می­شود.

 این دوره از نمایشگاه با حضور 315 ناشر و نمایندگی از سراسر کشور و 4 ناشر از استان با ارائه 70 هزار و 668 عنوان کتاب درزمینه های مختلف در یک سالن و 255 غرفه افتتاح خواهد شد و دو کتاب‌فروشی از استان در قالب طرح «همراه» با ستاد برگزاری نمایشگاه تعامل و همکاری خواهند داشت. برای دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب یزد مبلغ 11 میلیارد ریال بن کارت یارانه‌ای الکترونیکی خرید کتاب با تخفیف 20 درصدی در نظر گرفته‌شده است که از طریق بانک عامل مستقر در نمایشگاه با ارائه کارت ملی بین بازدیدکنندگان توزیع می شود. بن‌های توزیع‌شده تا سه هفته پس از اتمام نمایشگاه در کتاب‌فروشی‌های منتخب سطح شهر یزد ، اعتبار خواهند داشت.

در مدت برگزاری این رویداد فرهنگی، برنامه‌ های جنبی مختلفی در نظر گرفته‌شده است که می­توان به نمایش تابلوهایی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب، معرفی کتاب تاثیر گذار "من"، اجرای سرودآوای کودکی تفت، رونمایی و معرفی کتاب های تازه نشر نوقلمان، شاهنامه خوانی، کارگاه خلاقیت مادر وکودک، نشست کار آفرینی اجتماعی، برنامه هرروز یک قصه گو، برگزاری کارگاه اقتصاد کتاب ، نقد کتاب "ماه منیر"، برگزاری بیست و چهارمین دورهمی بانوان کتاب­خوان یزد، رونمایی، معرفی و بررسی کتاب "محمد و ننه سکینه،" رونمایی و جشن امضای کتاب ، برگزاری کارگاه سواد رسانه ای، برگزاری کارگاه آموزش تصویرگری کتاب کودک، تقدیر ازرسانه های برتر حوزه کتاب وکتاب­خوانی و ... اشاره داشت.

 دوازدهمین نمایشگاه کتاب استان یزد  از تاریخ 23 تا 29 بهمن ماه، در دو نوبت صبح و عصر از ساعت 9 تا 12:30 و 16:30 تا 21 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.