بازدید استاندار هرمزگان از هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان

1398/11/19 08:59
استاندار هرمزگان در بازدید از نمایشگاه کتاب هرمزگان: مردم هرمزگان استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه کتاب به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی استان داشته‌اند/کتاب‌های خوب و متنوعی در این نمایشگاه ارائه شده است.
به گزارش  روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با حضور در محل برگزاری هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان، از غرفه های این نمایشگاه بازدید نمود.

استاندار هرمزگان در این بازدید، ضمن گفتگو با ناشران شرکت کننده در نمایشگاه کتاب هرمزگان، روند برگزاری این نمایشگاه و همچنین کتاب‌های ارائه شده در آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتر همتی همچنین از ششمین نمایشگاه منطقه‌ای مطبوعات که در کنار نمایشگاه کتاب هرمزگان در حال برگزاری است، بازدید نمود.

استاندار هرمزگان با حضور در غرفه های رسانه‌های مختلف استان در این نمایشگاه شامل روزنامه ها، هفته نامه ها، نشریات و خبرگزاری‌ها، با اصحاب رسانه به گفتگو پرداخت.

استاندار هرمزگان پس از بازدید از نمایشگاه کتاب استان هرمزگان، عنوان کرد: نمایشگاه کتاب به عنوان مهمترین رویداد فرهنگی در هرمزگان همواره مورد توجه و پیگیری مردم استان است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در سال جاری نیز با تلاش های صورت گرفته از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، ۵۳۴ ناشر در نمایشگاه کتاب هرمزگان حضور یافته اند و این نمایشگاه از رونق خیلی خوبی برخوردار است.

همتی تصریح کرد: تاکنون استقبال مردم هرمزگان از نمایشگاه کتاب بسیار خوب بوده و این نمایشگاه بالغ بر یک میلیارد تومان فروش کتاب داشته است.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: کتاب‌های خوب و متنوعی در این نمایشگاه ارائه شده و استقبال و میزان خرید مردم از این نمایشگاه نشان‌دهنده رضایتمندی آنان می باشد.

وی گفت: همچنین در کنار نمایشگاه کتاب، رسانه‌های مختلف استان نیز در قالب نمایشگاه مطبوعات در این نمایشگاه حضور یافته اند که اقدام بسیار خوبی می باشد.

همتی یادآور شد: عرضه کتاب در قالب برگزاری نمایشگاه های مختلف موجب دسترسی مناسب مردم به کتاب می شود و مردم می توانند با خرید این محصول فرهنگی، از صنعت چاپ و نشر کتاب حمایت خوبی داشته باشند.

گفتنی است : هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان و ششمین نمایشگاه منطقه ای مطبوعات خلیج فارس و رسانه های دیجیتال ۱۲ الی ۱۸ بهمن بصورت صبح و عصر با تخفیف ۳۰ درصد در محل دائمی نمایشگاه های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار در حال برگزاری است.