نمایشگاه کتاب پیشران توسعه فرهنگی هرمزگان است

1397/12/14 09:52

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان نمایشگاه کتاب را پیشران و محرک توسعه فرهنگی هرمزگان دانست. به گزارش ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب هرمزگان، صالح دریانورد در بازدید از شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان این نمایشگاه را بزرگترین رخداد فرهنگی سال در هرمزگان دانست و بیان داشت: نفس برپایی نمایشگاه و ارائه کتاب های متنوع و در آن اقدامی قابل ستایش است

وی ادامه داد: نمایشگاه کتاب توانسته شور و نشاط فرهنگی در استان ایجاد کند و صرف نظر از نوع کتاب‌ها و ناشرین حاضر در آن، محرک و پیشران توسعه فرهنگی استان هرمزگان بوده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان افزود: این نمایشگاه فضایی را ایجاد کرده که ناشران جدیدترین کتاب‌های خود را عرضه کنند.

دریانورد تصریح کرد: استقبال گسترده مردم هرمزگان از نمایشگاه کتاب بیانگر عمق دانایی و فرهنگ دوستی این مردم فهیم است.

وی با بیان اینکه سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان تلاش می کند تا حمایت پررنگی از عرصه فرهنگ داشته باشد اظهار داشت: در جهت برگزاری نمایشگاه کتاب نیز حمایت جدی داشتیم و این امر تداوم خواهد یافت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان اضافه کرد: باید برگزاری نمایشگاه کتاب در استان به طور پیوسته استمرار یابد و شرایطی ایجاد شود که جدیدترین کتاب های منتشر شده در کشور در این نمایشگاه ارائه و در دسترس مردم قرار گیرند.

گفتنی است؛ نمایشگاه کتاب هرمزگان از هشتم تا سیزدهم اسفند در محل دائمی نمایشگاه‌های هرمزگان واقع در سه راه جهانبار بندرعباس برگزار شد.