بهترین نمایشگاه، نمایشگاه کتاب است

1397/11/18 09:26

امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه هر نمایشگاهی نشان‌دهنده ثمرات و دستاورد یک تلاش است، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب بسیار مهم و ارزشمند بوده و بهترین نمایشگاه است.

به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده، امام‌جمعه موقت اهواز در مراسم افتتاح سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان، با اظهار اینکه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران برای دشمنان ما یک کابوس بود، بیان کرد: دشمنان نظام و مقامات آمریکایی برای اینکه مردم ما نتوانند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن بگیرند تمام تلاش خود را انجام دادند، اما با هوشیاری مردم شکست خوردند.

وی برگزاری نمایشگاه کتاب را ارزشمند و مهم توصیف کرد و افزود: هر نمایشگاهی نشان‌دهنده ثمرات و دستاورد یک تلاش و بهترین نمایشگاهی است که برگزار می‌شود.

آیت‌الله حسن‌زاده عنوان کرد: نمایشگاه کتاب نشان‌دهنده تلاش‌های علمی و مجاهدت‌های فکری بوده و آیات و روایت زیادی برای فراگیری علم و دانش وجود دارد.

امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه شیطان در عقل و فکر انسان هم راه پیدا می‌کند، گفت: علاوه بر فکر و عقل شیطانی، عقل رحمانی هم نیز وجود دارد که خداوند متعال آن را مایه برتری انسان بر دیگر موجودات قرار داده است و زمانی که این عقل رحمانی فعال شود نتیجه آن دانش است و علمی است که به‌صورت کتاب ارائه می‌شود.