اولین نمایشگاه کتاب استانی درالبرز

1396/6/19 08:58

اولین نمایشگاه کتاب استانی سال جاری عصر امروز درکرج با حضوردکتر محمد سلگی، سرپرست معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، سیصدوسی و سومین نمایشگاه کتاب استانی وهشتمین نمایشگاه کتاب استان البرزساعت 18 امروزدرمحل سالن نمایشگاه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرزافتتاح می شود. دراین نمایشگاه 169 ناشر از سراسر کشور32 هزار557 عنوان کتاب را 115 غرفه عرضه می کنند. 12 ناشرازاستان البرزبه صورت مستقیم در نمایشگاه حضوردارند. برای حمایت از ناشرانی که امکان حضوردرنمایشگاه را ندارند بخش فروش متمرکزکتاب های 25 ناشر را ارائه می کند. مبلغ 250 میلیون تومان بن یارانه ای خرید کتاب با تخفیف 20 درصد ازطریق بانک عامل مستقردرنمایشگاه بین بازدید کنندگان توزیع می گردد. با هماهنگی های به عمل آمده بازدیدکنندگان از نمایشگاه می توانند  تا 15 روزبعد از برگزاری با مراجعه به 5 کتابفروشی‌ ستاره البرز، نشریات فرهنگی مهندسی نوین، شهرکتاب کرج، انتشارات پیام نوروکتاب فروشی ققنوس در این استان نسبت به خرید کتاب با بن کارتهای ارائه شده در نمایشگاه کتاب های مورد نیازخود را خریداری نمایند.

برگزاری جلسات نقد و رونمایی کتاب، کارگاه‌های آموزش تکنیک‌های یادگیری سریع، مجموعه‌داری، داستان‌نویسی، تکنیک بالابردن توانمندی فردی، برگزاری جنگ شادی کتاب، جشن امضاء کتاب، تئاتر کودک با موضوع کتاب‌خوانی، برگزاری ایستگاه سرگرمی کودکان و نوجوانان، قصه‌گویی از جمله برنامه‌هایی است که برای بخش جنبی نمایشگاه کتاب استان البرز در نظر گرفته شده است.

سیصدوسی وسومین نمایشگاه کتاب استانی وهشتمین نمایشگاه کتاب استان البرزاز تاریخ 19 تا 25 شهریورماه برگزارمی شود.